G-art Agencja Reklamy

Czy warto korzystać z Agencji Reklamowych

G-Art Agencja Reklamy z Wałbrzycha

Często zadajemy sobie takie pytanie w kontekście naszych klientów.

Dlaczego klienci wybierają agencje reklamy?

Odpowiedź nie jest tak prosta jak pozornie się wydaje…

Praca agencji reklamowej – pośrednika, nie jest to stricte handlowe działanie. Nie wystarczy taniej kupić, a drożej sprzedać.

Klucz tkwi w szczegółach.

Jako agencja reklamy z Wałbrzycha, wiemy że produkt, który trafia do klienta, niewątpliwie nie może być tym pierwszym – lepszym.

Załóżmy, że trafia do nas klient, potrzebuje wizytówki. Stąd wchodzimy na znany portal sortujemy po cenie i wysyłamy do klienta taki produkt i….

BŁĄD!!

Żaden z naszych klientów, nigdy nie otrzymał takiego rozwiązania, chyba że sam takie zamówił, bez naszej wiedzy.

Z pewnością jest to rozwiązanie godne uwagi „zarobkowiczów” , ale nie agencji reklamy. Ze względu na fakt renomy, na którą musimy pracować latami wizytówki, które otrzymacie Państwo od nas, jak i prawdopodobnie z innych szanujących się agencji będą najlepszym, wybranym produktem oczywiście z danego zakresu cenowego.

Pozostańmy przy wizytówkach.

Można je wydrukować na co najmniej 3 rodzajach papieru w conajmniej dwóch technologiach – tak aby w miarę spełniały swoją rolę.

Gdybyśmy oferowali Państwu produkt najtańszy na rynku, bo „co nam zależy”, prawdopodobnie musieliby Państwo drukować je kilkukrotnie w różnych miejscach. Najtańsze są po prostu beznadziejne. Wstyd taką wizytówkę podać klientowi – lepiej podyktować numer telefonu, lub zapisać na żółtej karteczce przyklejanej do monitora.

Istotnie jest to sensowniejsze rozumowanie i okazuje się bardziej profesjonalne i skuteczne.

Wizytówka świadczy o tym kto ją podaje!

Nie o tym kto drukował, bo tego prawdopodobnie nikt nie wie. Przecież agencja reklamowa nie jest podpisana na reversie.

Reasumując, jeżeli wpiszecie Państwo hasło: wizytówki wałbrzych, odnajdziecie naszą agencję reklamy – macie pewność i gwarancję otrzymania dobrego produktu za przyzwoitą cenę. Nasze zadanie polega na dobieraniu dla Państwa produktów, które polecamy podpisując się pod nimi.

Dzięki takim produktom klient wie, że jego reklama będzie przynosić efekt.

cdn.

Kompleksowa Obsługa Reklamowa

Doradztwo | Projektowanie graficzne | Identyfikacja w internecie  | Project management  | Wdrożenie stron www | Materiały drukowane

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, wypełnij formularz i pozostaw kontakt !