G-art Agencja Reklamy

Strony Internetowe

Prowadzisz firmę ? Strona www to podstawa!
U nas zamówisz: Modułowe Strony Internetowe
Szybkie, Stabilne, Dostępne od ręki!

Reklama Wałbrzych

Sprawdź korzyści:

Zadbamy, aby strona internetowa była tak dobra jak Twoja firma.​

Strona internetowa z graficznym edytorem treści, pozwala na łatwą edycję „na żywo”. Tworzona zgodnie ze standardem UX ( User Experience ), przyjazna dla użytkownika. Zaprojektowana oraz wdrożona na popularnym systemie ( WordPress ),  który jest często aktualizowany, na bieżąco dopasowując się do dynamicznego rozwoju internetu.

Twoja strona www, dopasuje się do wszystkich urządzeń. Dziś jest to bardzo ważne, ponieważ ponad 50% użytkowników korzysta z urządzeń typu smartfon i tablet do przeglądania internetu.

Za Twoją stronę www zapłacisz tylko raz! Nie pobieramy abonamentu za funkcjonowanie strony w internecie.

W ramach zakupu Twojej strony www otrzymasz od nas domenę , która wspólnie wybierzemy dla Ciebie na opartą o hosting (5GB) na 1 rok za darmo. Później możesz ją przedłużyć bądź nie – wybór pozostawiamy Tobie.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Twojej strony www, oraz umieścisz ją na naszym serwerze www, certyfikat SSL otrzymasz zupełnie za darmo. Twoja strona będzie wyświetlana jako „bezpieczna”, a po lewej stronie przy adresie pojawi się zamknięta kłódka.

Twoja strona www, zakupiona u nas zostanie niezwłocznie zgłoszona do Google, z załączoną mapą witryny. Będzie gotowa do pozycjonowania przez system wyszukiwarki. Dodatkowo podczas wdrażania zoptymalizujemy Twoją stronę tak, że będzie przyjazna dla wyszukiwarek ( SEO ).

Strona www, którą nam zlecisz zostanie dopasowana do Twojego biznesu. Kupimy zdjęcia oraz stworzymy grafiki zgodne z Twoją branżą, prześlemy je do bezpośredniej akceptacji przez Ciebie. Stronę będziemy poprawiać do Twojego pełnego zadowolenia! 

Nasi klienci nie kupują „kota w worku”. Proponujemy uczciwy model rozliczenia 50/50, połowa kwoty jest przedpłatą, a druga połowa jest płatna po zakończeniu zlecenia. Bez ukrytych kosztów!

Cennik stron www

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?​

Strona Internetowa

One Page / Wizytówka WWW

Strona Internetowa

Multipage

Dodatkowe usługi​

Potrzebujesz fanpage lub mapę google, czy może sprawnego admina do Twojej strony?​

Copywritting

Przygotowanie treści na stronę www Copywritting​

Strona Internetowa

Dodatkowa zakładka na stronie www​

Google

Optymalizacja SEO dla wyszukiwarki Google​

Facebook

Utworzenie profilu Facebook

Allegro

Handel internetowy / wdrożenie allegro

Strona Internetowa​

Administracja stronami internetowymi