G-art Agencja Reklamy

Reklama Wałbrzych

Strony Internetowe

Prowadzisz firmę ? Strona www to podstawa!
Nasza oferta jest dla Ciebie.
Modułowe Strony Internetowe
rozwiązanie szybkie, stabilne, dostępne od ręki!

Prowadzisz firmę ? Strona www to podstawa! Nasza oferta jest dla Ciebie. Modułowe Strony Internetowe rozwiązanie szybkie, stabilne, dostępne od ręki!

Strony internetowe szyte na miarę!

Zadbamy, aby strona internetowa była tak dobra jak Twoja firma.​

Parametry techniczne:

Strona internetowa z graficznym edytorem treści, pozwala na łatwą edycję „na żywo”. Tworzona zgodnie ze standardem UX ( User Experience ), przyjazna dla użytkownika. Zaprojektowana oraz wdrożona na popularnym systemie ( WordPress ),  który jest często aktualizowany, na bieżąco dopasowując się do dynamicznego rozwoju internetu.

Responsywność:

Twoja strona www, dopasuje się do wszystkich urządzeń. Dziś jest to bardzo ważne, ponieważ ponad 50% użytkowników korzysta z urządzeń typu smartfon i tablet do przeglądania internetu.

Brak Abonamentu:

Za Twoją stronę www zapłacisz tylko raz! Nie pobieramy abonamentu za funkcjonowanie strony w internecie. Jedynymi kosztami stałymi jakie Cię czekają jest utrzymanie serwera oraz domeny internetowej, ale dopiero za rok, ponieważ pakiet startowy otrzymasz od nas GRATIS na 1 rok!

Darmowa domena na start.

W ramach zakupu Twojej strony www otrzymasz od nas domenę, którą wspólnie wybierzemy dla Ciebie na 1 rok za darmo. Później możesz ją przedłużyć bądź nie – wybór pozostawiamy Tobie.

Darmowy Hosting start.

Hosting o wielkości 5GB umieszczony na szybkim serwerze, który na przełomie ostatnich 7 lat zanotował tylko jedną awarię (poniżej 24h). W ramach hostingu utworzymy dla Ciebie maile firmowe w ilości do 3 szt.

Darmowy certyfikat SSL

Jeżeli zdecydujesz się na zakup Twojej strony www, oraz umieścisz ją na naszym serwerze www, certyfikat SSL otrzymasz zupełnie za darmo. Twoja strona będzie wyświetlana jako „bezpieczna”, a po lewej stronie przy adresie pojawi się zamknięta kłódka.

Optymalizacja SEO oraz zgłoszenie do Google.

Twoja strona www, zakupiona u nas zostanie niezwłocznie zgłoszona do Google, z załączoną mapą witryny. Będzie gotowa do pozycjonowania przez system wyszukiwarki. Dodatkowo podczas wdrażania zoptymalizujemy Twoją stronę tak, że będzie przyjazna dla wyszukiwarek ( SEO ).

Dopasowana do Twojego biznesu:

Strona www, którą nam zlecisz zostanie dopasowana do Twojego biznesu. Kupimy zdjęcia oraz stworzymy grafiki zgodne z Twoją branżą, prześlemy je do bezpośredniej akceptacji przez Ciebie. Stronę będziemy poprawiać do Twojego pełnego zadowolenia! 

Wygodny i bezpieczny model rozliczenia.

Nasi klienci nie kupują „kota w worku”. Proponujemy uczciwy model rozliczenia 3×1, który zakłada 3 wpłaty. Pierwsza wpłata zaliczkowa w wysokości 30% wartości, przed rozpoczęciem prac. Druga wpłata w wysokości 40% po akceptacji przedstawionego projektu graficznego oraz trzecia wpłata 30% z 14-dniowym terminem dopiero po zakończeniu prac i odbiorze w pełni funkcjonującej strony www

Cennik stron www

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?​

Strona Internetowa

One Page / Wizytówka WWW

Strona Internetowa

Multipage STANDARD 5

Twoja strona internetowa

Multipage PREMIUM 10

Dodatkowe usługi​

Potrzebujesz fanpage lub mapę google, czy może sprawnego admina do Twojej strony?​

Copywritting

Przygotowanie treści na stronę www Copywritting​

Strona Internetowa

Dodatkowa zakładka na stronie www​

Google

Optymalizacja SEO dla wyszukiwarki Google​

Facebook

Utworzenie profilu Facebook

Allegro

Handel internetowy / wdrożenie allegro

Strona Internetowa​

Administracja stronami internetowymi