G-art Agencja Reklamy

Nowoczesność w każdym formacie

Sprawdź w czym możemy pomóc:

Oklejanie Witryn

Realizujemy wszelkie montaże na szybach: folie z nadrukiem, folie One Way Vision, Folie przyciemniające – odbijające światło (lustra weneckie). Podsumowując okleimy szyby, balustrady, witryny i wiele więcej.

Oklejanie Samochodów

Reklama na pojazdach, naklejki na samochody, oklejanie busów folie z nadrukiem oraz cięte ploterowo

Kampanie reklamowe

Dziś coraz częściej można spotkać się z tematem przepalania budżetu na działania reklamowe.
Możesz tego uniknąć!

Druki wielko-formatowe, offsetowe

Wydruki wielkoformatowe zarówno do reklamy wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wysoka jakość i szybka realizacja. Druk materiałów poligraficznych, na miejscu – z dostawą na adres!

Strony internetowe www

Marketing internetowy, wszystko czego potrzebuje twoja firma by zaistnieć w sieci. Strony www, tworzenie fanpejdży, kampanie google ads – dziś to wszystko w jednym miejscu! Na Klik!

Projektowanie graficzne

Nie masz projektu? Chcesz odświeżyć wygląd? Nic prostszego – odpowiedz na kilka pytań a twój indywidualny projekt graficzny powstanie w mgnieniu oka! Nasi graficy mają doświadczenie, wyobraźnię i nie muszą czekać na wenę, gdyż znają się na rzeczy.

Reklama Wałbrzych

Reklama Lewin Brzeski

Nasza Agencja reklamowa świadczy usługi na terenie Lewin Brzeski. Wyróżniamy 6 podstawowych dziedzin reklamy Lewin Brzeski w jakich działamy. Oklejanie witryn Lewin Brzeski, Oklejanie Samochodów Lewin Brzeski, Kampanie reklamowe Lewin Brzeski, Drukarnia Lewin Brzeski, Reklama w Internecie Lewin Brzeski, Projektowanie Lewin Brzeski.

Dlaczego Lewin Brzeski?

W dobie pracy zdalnej współpraca z klientami z miasta Lewin Brzeski nie stanowi najmniejszego problemu. Zarówno w kwestiach przygotowania projektów graficznych jak i wydruków jesteśmy w stanie sprawnie realizować zadania reklamowe na odległość. W przypadku usług oklejania możemy służyć doradztwem, pomóc zweryfikować poprawność wykonania usługi a nawet dokonać montażu na terenie całego kraju.

Zobacz reklamy jakie stworzyliśmy

Agencja Reklamowa Lewin Brzeski – to nie tylko reklamy lokalne. Działamy również z klientami z całego kraju.

Często naszymi klientami są firmy z pobliskich miejscowości, ale atrakcyjność cen pozwala nam na pracę również w Lewin Brzeski

Portfolio

Oklejenie Szyb Folią Lustro Weneckie

Lato w pełni, a na upały polecamy oklejenie szyb folią lustrzaną, która odbija promienie słoneczne. Realizacja dla klienta: Biuro Ekonomiczno

Portfolio

Hybrydowe oklejanie samochodu

Często decydujemy się na oklejenie samochodów naszych klientów metodą hybrydową. Czym właściwie charakteryzuje się taka metoda i skąd ta nazwa.

Portfolio

Strona internetowa typu landingpage

Według najnowszych danych, w 2022 roku w stronach internetowych liczy się „content”. Ma to bezpośredni związek faktem, że przez lata

Reklama Wałbrzych G-Art Agencja Reklamy
Portfolio

Oklejanie samochodów Wałbrzych

Oklejanie samochodów folią ploterową. Oznakowanie samochodów technicznych jest niezwykle przydatne. Firma Nexotech dostarczyła własny projekt, folie oraz specyfikację, pozostawiając nam

Oni nam już zaufali

Dołączysz?

Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych
Reklama Wałbrzych

Agencja reklamowa Lewin Brzeski

Naszą niewielką agencję reklamową tworzą ludzie z pasją do reklamy.

Po 10 latach w branży codziennie napotykamy nowe reklamowe wyzwania, którym oddajemy się bez reszty. Główne kierunki reklamowe, nad którymi nieustannie pracujemy to: Oklejanie witryn, Oklejanie Samochodów, Kampanie reklamowe, Drukarnia, Reklama w Internecie, Projektowanie. Dzięki doświadczeniu i solidnie dobranym partnerom, z którymi współpracujemy od lat gwarantujemy rzetelność wykonywanych działań, zarówno w reklamie zewnętrznej jak i poligrafii, czy też internetowych środowiskach reklamowych, np. budowaniu skutecznych kampanii reklamowych.

Możemy zaprojektować i wykonać dla Twojej firmy:

plakaty na wydarzenia, ulotki reklamowe , ulotki składane z reklamą, wizytówki reklamowe, wizytówki składane, katalogi reklamowe, katalogi klejone – oferty, Notesy z reklamą, zaproszenia na wydarzenia, papier firmowy z własnym nadrukiem, teczki ofertowe z reklamą, reklamowe podkłady na biurko, kalendarzyki listkowe z reklamą, kalendarze spiralowane z własnym projektem, reklamowe kalendarze listwowane, kalendarze biurkowe z reklamą, kalendarze trójdzielne, pocztówki firmowe, banery reklamowe, banery odblaskowe, siatki mesh, reklamowe folie One Way Vision ( dziurkowane ), folie monomeryczne z nadrukiem, samochodowe folie polimerowe, reklamowe fototapety, obrazy, plakaty wielkoformatowe, Roll-up reklamowe naklejki, szyldy reklamowe z PCV, płyt kompozytowych, pleksi, dibond, kasetony reklamowe LED, tablice i tabliczki, litery przestrzenne ze styroduru.

Logotypy, logo dla firmy, Księga znaku, Materiały drukowane DTP, firmowe druki reklamowe, druki akcydensowe, kalendarze firmowe, plakaty reklamowe, billboardy i banery, wizytówki firmowe, ulotki z reklamą, papiery firmowe z logo, teczki ofertowe dla firm, nadruki na koperty, gadżety firmowe, koszulki z nadrukiem, strony internetowe www, responsywne strony internetowe (RWD), system zarządzania treścią (CMS), reklamowe strony wizytówkowe, strony produktowe, strony sprzedażowe landing page, blogi firmowe,internetowe banery reklamowe, migracja stron www, aktualizacja stron, WordPress, aktualizacja treści, hosting, domeny.

Oklejanie witryn Lewin Brzeski

Reklama poprzez oklejone witryny jest niezwykle popularną metodą reklamy lokalnej. Upiększa nasze miejsce prowadzenia działalności, jak i przykuwa wzrok przechodniów. Kreatywne pomysły reklamowe klientów, które często realizujemy na szybach lokali wykonujemy zazwyczaj z czterech rodzajów folii.

Folia OWV ( One Way Vision / Dziurkowane ) z nadrukiem kolorowym w pełnej palecie barw.

Folia ploterowa dostępna w aż 60 różnych kolorach w połysku i macie.

Folia szkło piaskowane ( mrożona / szroniona / mleczna / matująca)

Folia lustro weneckie ( błyszcząca / odbijająca światło / przyciemniająca)

Folia z nadrukiem pełno kolorowym do oklejania witryn ( monomerowa połysk lub mat ), którą dodatkowo możemy wyciąć ploterowo w różne kształty.

Możliwości jakie generuje szeroka gama oferowanych przez nas produktów są właściwie nieograniczone. Oklejamy witryny reklamowe zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz lokali. Folie do oklejenia witryn sprawdzają się jako reklama przedsiębiorstwa, jako reklama produktowa oraz jako elementy dekoracji wnętrz, a coraz częściej pozwalają na ochronę prywatności naszych klientów.

Folie montowane i użytkowane zgodnie ze specyfikacją można bardzo łatwo usunąć. Po usunięciu folii, tak samo jak przed aplikacją należy dokładnie umyć szyby z pozostałości kleju i szyba wygląda tak jak przed nałożeniem. Aby uniknąć uszkodzenia uszczelek w naszej firmie folię docinamy około 2 mm od uszczelki.

Oklejanie samochodów Lewin Brzeski

Coraz częściej nasi klienci sięgają po reklamę mobilną, umieszczoną na własnym lub firmowym samochodzie. Bezpośrednie zalety to z pewnością niska cena, w porównaniu do wciąż rosnących kosztów związanych z wynajmem powierzchni reklamowych takich jak bilbordy, czy też miejsca gdzie umieszczamy baner reklamowy. W związku z ogromnym rozwojem technologicznym, w ostatnich latach obserwujemy mocno zwiększone możliwości oklejania pojazdów foliami reklamowymi. Reklama na pojazdach, aktualnie może być nawet zmianą koloru samochodu, który oklejamy. Możliwości określane przez zastosowanie folii wylewanych są praktycznie nieograniczone, a na samochodach przykleić możemy dosłownie wszystko. W naszej firmie proponujemy klientom następujące rodzaje oklejania pojazdów.

Oklejanie samochodów folią wylewaną ( zmiana koloru )

Oklejanie pojazdów folią wylewaną z nadrukiem unikalnej grafiki

Oklejanie foliami wylewanymi ploterowymi

Oklejanie okien samochodów folią OWV (dziurkowaną)

Przyciemnianie szyb samochodowych

Oklejanie pojazdów folią polimerową z nadrukiem ( produkt dedykowany dla autobusów, busów i innych pojazdów wielkogabarytowych )

Malowanie naczep Tirów farbami sitodrukowymi

Oklejanie flot samochodów, znakowanie samochodów firmowych

Współpraca z naszą firmą opiera się o 3 niezależne warsztaty, w których oklejamy samochody. Wszystkie umiejscowione są w obrębie firmy oraz dostępne dla naszych klientów po wcześniejszym zarezerwowaniu. Współpracując z klientami z dalszych odległości mamy możliwość dojazdu na wyznaczone przez klienta miejsce oraz wykonania mobilnej usługi. Samochody dostarczone do nas przed wykonaniem usługi są przez nas, lub naszych partnerów przygotowywane z użyciem specjalistycznych, dedykowanych preparatów. W przypadku usługi jaką jest zmiana koloru, aktualnie mamy możliwość wykonania detailingu przygotowawczego do zmiany koloru ( cena ustalana indywidualnie ).

Kampanie reklamowe Lewin Brzeski

Kampanie reklamowe jakie nieustannie od lat tworzymy dla naszych klientów, możemy łatwo skatalogować i podzielić na grupy. Grupy kampanii są bezpośrednio związane z umiejscowieniem reklam. W ten sposób możemy wyróżnić:

Kampanie outdoor’owe opiewające szeroko pojętą reklamę zewnętrzną. Rozumiemy przez to wszelkie oklejenia architektoniczne, oklejanie witryn, banery, kasetony reklamowe, rollup’y czy też bilboardy miejskie.

Kampanie reklamowe wewnętrzne prezentujące najczęściej produkt, lub osiągnięcie które chcemy zaprezentować klientowi. Wykorzystywane do nich są standy reklamowe, stojaki na ulotki, materiały poligraficzne takie jak: ulotki, plakaty, wizytówki, katalogi firmowe czy kalendarze ścienne. To co w naszym przekonaniu liczy się najbardziej – to spójność materiałów reklamowych. Nie ważne czy wykonujemy naklejkę na ścianę czy też wizytówkę, ważne aby klient jak po sznurku mógł trafić tam gdzie chcemy i zobaczył dokładnie to co chcemy mu pokazać. Jedną z naszych najlepszych kampanii wewnętrznych można obejrzeć w firmowym portfolio.

Kampanie internetowe, reklamy ADS, budowa contentu witryny, reklamy na facebook, instagram itp.

W naszej ofercie znajdują się również szeroko pojęte kapanie internetowe. Według najnowszych statystyk już około 50% firm swoich partnerów szuka właśnie w sieci. Dlatego niezwykle ważnym tematem jest reklama zarówno w wyszukiwarkach internetowych jak szeroko pojętych social mediach. W naszej firmie zajmujemy się reklamą w social media już od 2014 roku.

Kampanie wyborcze. W związku z szerokim zakresem usług reklamowych w naszej firmie obsługujemy również kampanie wyborcze. W ramach wieloletniego doświadczenia pracowaliśmy już zarówno przy wyborach samorządowych jak i również parlamentarnych. Współpracujemy zarówno z pojedynczymi kandydatami jak i z ugrupowaniami politycznymi. Szybkość pracy i moc przerobowa w naszej firmie pozwala na swobodną realizację założeń programu kampanii wyborczych na różnych szczeblach.

Drukarnia Lewin Brzeski

Kolejną ze świadczonych przez naszą agencję reklamą usług są usługi druku oraz przygotowania do druku (dtp). Usługi drukowania możemy podzielić według wielkości oraz podłoża na jakim pracujemy. Tutaj podział wykonywanych prac plasuje się następująco:

Druk cyfrowy – niskonakładowy druk na papierze ( wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, ulotki składane i inne ). Charakteryzuje się krótkim czasem oczekiwania, od kilku do kilkunastu godzin od złożenia zamówienia. Realnie oferujemy druk cyfrowy 24h, ale w ponad 90% przypadków materiały są wydrukowane już wcześniej.

Druk offsetowy – wysokonakładowy druk na papierze ( wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, ulotki składane, papier firmowy, notesy, kalendarze i inne ). Charakteryzuje się wysoką jakością wydrukowanych materiałów reklamowych, jak i trwałością. Możliwości druku jest niezmiernie dużo, czas dopasowujemy do każdej realizacji zwykle trwa kilka dni.

Druk banerów reklamowych – proponujemy druk banerów reklamowych w opcji premium. Druk odbywa się na maszynach do szerokości 3 metrów, w związku z czym zgrzewanie banerów reklamowych zamówionych, w naszej firmie występuje bardzo rzadko. Kompleksowa usługa opiewająca w banery reklamowe z nadrukiem wydaje się być najtańszą opcją na rynku reklamy zewnętrznej. Proponowane przez nas banery powlekane premium wykonywane z są jedynie na banerze powlekanym o minimalnej gramaturze 440g/m2 a najczęściej 510g/m2. Dzięki temu są lekkie i można je mocniej naciągać. Przygotowany projekt graficzny na takim banerze po odpowiednim zamontowaniu będzie gładki i nie zerwie się na pierwszym wietrze.

Druk folii reklamowych – równie częstym materiałem reklamowym, wybieranym przez naszych klientów są drukowane folie reklamowe. Monomerowe z laminatem i drukiem CMYK, służą jako okleiny szyb, drzwi, ścian, szyldów. Cięte po obrysie mogą posłużyć jako naklejki rozdawane klientom, naklejki na opakowania, etykiety na butelki, a nawet jako elementy graficzne na samochody, przyklejane na płaskich powierzchniach. Deklarowana przez producenta trwałość takich folii to nawet 3 lata.

Druk folii okiennych OWV – folie OWV ( one way vision ), to prawdopodobnie najczęściej wybierane folie do oklejania witryn lokali. Charakteryzują się sporą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz łatwym montażem i demontażem. Druk CMYK na folia OWV pozwala na przeniesienie nawet najbardziej ambitnych grafik i projektów nasz szyby w bardzo łatwy sposób.

Druk folii wylewanych – samochodowych – folie samochodowe charakteryzują się bardzo niską grubością materiału, przez co ich druk wymaga nieco innych parametrów. Najczęściej wybieramy folie drukowane na maszynach lateksowych, gdyż taki model pozwala na poprawną aplikację materiału. Folie wylewane drukowane w technologii solwentowej dużo bardziej reagują z rozpuszczalnikiem, przez ich późniejsza obróbka nawet pomimo kilkudniowego odparowania może być cięższa.

Druk na podłożach sztywnych – najczęściej do druku na podłożach typu Dibond, PVC, Plexi i innych wykorzystujemy druk UV. Technologia pozwala na bezpośrednie przeniesie grafiki na podłoże, bez dodatkowego późniejszego oklejenia. Dlatego tabliczki, tablice informacyjne, standy reklamowe a nawet szyldy drukujemy bezpośrednio, maksymalne wymiary druku wciąż się zmieniają, dlatego aktualne zawsze podajemy w kontakcie bezpośrednim.

Reklama w internecie Lewin Brzeski

Coraz częściej nasi klienci wybierają reklamy w internecie. Internet w ostatnich latach stał się podstawowym medium dotarcia do klienta. Dzięki reklamowym ADS’om możemy skutecznie wyznaczać osoby, dla których dedykujemy nasze reklamy oraz skutecznie podążać za klientem. Największe portale typu Allegro, Facebook, Google, Olx, Fixly czy też Oferteo proponują zarówno własne miejsca reklamowe jak i dzierżawę wzajemną. Tutaj właśnie zaczyna się nasza rola. Pomagamy klientom odnaleźć się w gąszczu reklamowych provider’ów dopierając odpowiednie opcje w zależności od budżetu czy też grupy docelowej. Pomagamy również w zautomatyzowaniu sprzedaży na marketplace czy też we własnym sklepie internetowym. Nasze działania poparte są wiedzą z zakresu informatyki oraz reklamy a także blisko 10-letniem doświadczeniem.

Projektowanie graficzne Lewin Brzeski | Studio Graficzne Lewin Brzeski

Aby zabłysnąć potrzeba czegoś więcej…

Czasem nie wystarczy mieć dobrego pomysłu. Trzeba go jeszcze pokazać. Najlepszą osobą do takich zadań jest grafik kreatywny. Nasza firma proponuje współpracę właśnie z taką osobą. Grafik z dużym doświadczeniem, który zaprojektuje właściwie wszystko. Od prostych projektów DTP, poprzez Serwisy internetowe aż do aranżacji wnętrz i zaawansowanych projektów trójwymiarowych. Jak to jest możliwe. Każdy pracownik i współpracownik G-Art’u to osoba, która nieustannie rozwija swoje umiejętności zarówno tradycyjną drogą szkolnictwa jak i poprzez wyzwania, które z chęcią realizujemy. Po niemalże 10 latach doświadczenia i współpracy z grafikiem kreatywnym możemy ze spokojem zaufać w umiejętności zarówno projektowania 2D jak i 3D. Odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie pozwalają wygenerować projekty, których z pewnością nie powstydziłyby się topowe agencje reklamowe. Kontakt bezpośredni do naszego grafika oraz cennik znajduje się w zakładce projektowanie-graficzne