Hybrydowe oklejanie samochodu

Często decydujemy się na oklejenie samochodów naszych klientów metodą hybrydową. Czym właściwie charakteryzuje się taka metoda i skąd ta nazwa. Oklejanie auta w modelu hybrydowym charakteryzuje się tym, że:

Drukujemy folie z grafiką, a następnie wykonujemy cięcie ploterowe wydrukowanych elementów. Pozwala to na bardzo dobre odzwierciedlanie barw firmowych na samochodzie. Dodatkowe napisy w standardowych kolorach oraz proste elementy graficzne często wykonujemy z ploterowych folii wylewanych. Do druku używamy markowych wylewanych folii firmy 3M. Przygotowaną grafikę aplikujemy na samochód.

Przy modelu hybrydowym, unikamy twardego odcięcia ( widocznej różnicy koloru przy oklejeniu białej folii na białym samochodzie ) – co często zdarza się w przypadku, gdy napisy umieszczamy w ramkach na białym tle.

Taki model aplikacji pozwala na oklejenie całego samochodu nawet za pół ceny! Odnosząc się do standardowych cen oklejenia całościowego.

Taki model oklejenia zastosowaliśmy przy zleceniu od firmy Start-net z Wałbrzycha. Firma zajmuje się montażem monitoringu oraz sprzedażą kas fiskalnych – więcej na www.start-net.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Potrzebujesz okleić samochód lub flotę? Sprawdź zakładkę oferta